STOLAR (4). 1930/40-tal.

STOLAR (4). 1930/40-tal.
149650. STOLAR (4). 1930/40-tal.

Rygghöjd ca 93 cm

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Bruksslitage. Slagmärke på bl a ben och något fläckade dynor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 93 cm

Antal besök: 755