3 Skålfat, Maggie Wibom, diameter 17 - 28 cm.
2 sparbössor i form av äpple respektive sko.
2 krukor, grön samt vit med blå dekor, höjd 13 - 15 cm.
2 fat i form av blomma, gul respektive blå, diameter 10,5 cm.
Mugg med dekor av katter, hundfigurin. Vas "Amarant", höjd 13,5 cm.
Slitage, krackelyrer.
Slitage, krackelyrer.