Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, KERAMIK, Kai Nilsen för Kähler, Danmark.
1496414. FIGURIN, KERAMIK, Kai Nilsen för Kähler, Danmark.
Höjd 16 cm. Osignerad.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16 cm. Osignerad.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
302