PARTI GLAS, 9 delar, mestadels vaser.

14963. PARTI GLAS, 9 delar, mestadels vaser.

Skål, blågrön glasmassa, osign.
Skålvas, klasglasmassa med bruk kant, dekor va bubblor, osign.
Flaska, bruntonad, dekor av bubblor, osign.
Vas, blå, etikett CEB Björkshult.
Vas, grön, osign.
Vas, klasglas med grön dekor, osign.
Vas, gråblå, osign.
Vas, klasglas, osign.
Skål med hänkel, blå, Eda.
Höjd 12 - 31 cm.

Slitage. Repor. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, grön, osign.
Vas, gråblå, osign.
Vas, klasglas, osign.
Skål med hänkel, blå, Eda.
Höjd 12 - 31 cm.

Slitage. Repor. Enstaka nagg.

Antal besök: 1 308