KLAFFBORD, trä, 1900-tal.

KLAFFBORD, trä, 1900-tal.
1496285. KLAFFBORD, trä, 1900-tal.

Mått 90x41cm, 2 sidoklaffar bredd 24 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 555