LJUSKRONA. Järnsmide och glas, Erik Höglund, Boda, 1900-talets andra hälft.

149588. LJUSKRONA. Järnsmide och glas, Erik Höglund, Boda, 1900-talets andra hälft.

12 ljusarmar. Blått och klarglas, dekor av ansikten.
Höjd: ca 100 cm.

En kula med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 100 cm.

En kula med lagning.

Antal besök: 1 304