SANTIAGO YDAÑEZ. ansikte.

SANTIAGO YDAÑEZ. ansikte.
1495833. SANTIAGO YDAÑEZ. ansikte.

Akryl på duk
På baksidan, signerad och daterad 2000
101x100,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akryl på duk
101x100,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 042