Krysoelefantin skulptur i elfenben och förgylld brons.
Signerad. Marmor bas. [Ladda ner video] (https://we.tl/t-qeXLgjGl7R)
31,5 x 12,5 x 11 cm.
Marmorsockel med spricka och slitage på guldet. Bifogat är ett garantiintyg utfärdat av den spanska antikvariska federationen.