CHRISTOPH SCHMIDBERGER. ”Kris”.

1495750. CHRISTOPH SCHMIDBERGER. ”Kris”.

Grafit på MDF-panelen
Härkomst: Golf-Rosenthal, New York
På baksidan, signerad, betitlad och daterad september 2005
43,2x53 cm.

I gott skick. Det har inte undersökts utanför akryl.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Grafit på MDF-panelen
43,2x53 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 582