ERMANNO TOSSO. Vas.

ERMANNO TOSSO. Vas.
1495707. ERMANNO TOSSO. Vas.

Polykromt och aventuringlas med en dubbel Murano ”uncalm”. Signerad och daterad 1956. Fratelli Tosso tillverkning.
22x20 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
1495707. ERMANNO TOSSO. Vas.

22x20 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 553