SKÅL, ett par, porslin/mässing, 1800/1900 tal.

149558. SKÅL, ett par, porslin/mässing, 1800/1900 tal.

Bär märkning Meissen.
Diameter 33 cm, höjd 15 cm.

Nagg under hänkel.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bär märkning Meissen.
Diameter 33 cm, höjd 15 cm.

Nagg under hänkel.
Bruksslitage.

Antal besök: 691