MATSERVIS, 52 delar, porslin, "Sparta", Gustafsberg.

1495536. MATSERVIS, 52 delar, porslin, "Sparta", Gustafsberg.

14 st djupa tallrikar
12 st mattallrikar
11 st assietter
7 st uppläggningsfat
6 st mindre fat
2 st såsskålar.

Krackelyr samt missfärgningar, nagg samt sprickor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 st djupa tallrikar
12 st mattallrikar
11 st assietter
7 st uppläggningsfat
6 st mindre fat
2 st såsskålar.

Antal besök: 749