COUPEGLAS, 10 st, "Bergh Kristall", Elis Bergh, Kosta, 1900-tal.

149524. COUPEGLAS, 10 st, "Bergh Kristall", Elis Bergh, Kosta, 1900-tal.

Höjd 9.5 cm. Diameter 9.3 cm. Oktagonal fot. Enstaka glas etikettmärkta.

Bruks- och ytslitage. Smärre enstaka fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 840