LEKSAKER, 4 delar, bl.a. 007 Aston Martin DB5.

149520. LEKSAKER, 4 delar, bl.a. 007 Aston Martin DB5.

3 i orginalkartong.

Slitage. Plåtbil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 i orginalkartong.

Slitage. Plåtbil med skador.

Antal besök: 853