FÅTÖLJER, 2 st, 1800-tal.

FÅTÖLJER, 2 st, 1800-tal.
14950. FÅTÖLJER, 2 st, 1800-tal.

Svarvade framben.

Slitage, en hjultrissa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvade framben.

Antal besök: 445