OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

1495040. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Landskap, otydl signerad, 40x30 cm.

Krackelyr samt mindre färgbortfall förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 342