ERIC CEDERBERG. Olja på duk.

ERIC CEDERBERG. Olja på duk.
1495026. ERIC CEDERBERG. Olja på duk.

Strandbild med båt, signerad 65x66 cm.

Mindre ytslitage.

Eric Cederberg (1897–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besök: 513