GOTTHARD SANDBERG. Olja på pannå.

1495012. GOTTHARD SANDBERG. Olja på pannå.

Landskap med plank, signerad G Sandberg, 46x54 cm.

Slitage.

Gotthard Sandberg (1890–1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Gotthard Sandberg (1890–1961)

Antal besök: 191