FAT, lergods, "Apelsin" Anna-Lisa Thomson, Ekeby. 1947.

149474. FAT, lergods, "Apelsin" Anna-Lisa Thomson, Ekeby. 1947.

Diameter 32,5 cm.

Smärre slitage, repor, märken, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 32,5 cm.

Antal besök: 11 064