PARTI SILVER, 24 delar, silver, 1900-talets andra del. Vikt 268 gram.

149472. PARTI SILVER, 24 delar, silver, 1900-talets andra del. Vikt 268 gram.

Skedar, sockertång, sax.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedar, sockertång, sax.

Slitage.

Antal besök: 529