KÄPP, 4-delad. 1900-tal.

KÄPP, 4-delad. 1900-tal.
149463. KÄPP, 4-delad. 1900-tal.

Handtag föreställande hundhuvud i mässing. Isärskruvbart skaft, 3 delar. Övre första sektionen innehåller suprör med fjädrande anordning. Total längd 89 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 150