Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
PARAPLYSTÄLL, bemålat gjutjärn, 1900-tal.
1494610. PARAPLYSTÄLL, bemålat gjutjärn, 1900-tal.
Höjd 57 cm, bredd 30 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 57 cm, bredd 30 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
369