PIEDESTAL, ek, Carl Larssonmodell, 1920-tal.

149453. PIEDESTAL, ek, Carl Larssonmodell, 1920-tal.

4 hyllplan.
Höjd 100 cm, 35 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 hyllplan.
Höjd 100 cm, 35 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 2 798