KÄPP / PARAPLYSTÄLL, smide, 1930-tal.

149444. KÄPP / PARAPLYSTÄLL, smide, 1930-tal.

Klotformad överdel. Höjd ca 65 cm. Fotplattans diameter 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 139