KOFFERT samt HATTASK 1900/2000-tal.

149431. KOFFERT samt HATTASK 1900/2000-tal.

Koffert längd 99 bredd 51 höjd 47 cm
Hattask höjd ca 42 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattask höjd ca 42 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 603