DOCKHUS MED MÖBLER, 1900-tal.

DOCKHUS MED MÖBLER, 1900-tal.
1494153. DOCKHUS MED MÖBLER, 1900-tal.

Med tillbehör, bredd 67 cm, djup 27 cm, höjd 80 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 1 310