PORSLINSFIGURIN Shaubauch Kunst, 1900-tal.

149406. PORSLINSFIGURIN Shaubauch Kunst, 1900-tal.

Dansflicka, Tyskland, höjd 24 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 720