STORMLYKTA, Optimus 200 P.

STORMLYKTA, Optimus 200 P.
1493813. STORMLYKTA, Optimus 200 P.

I trälåda. Höjd ca 33 cm.

Ej funktionstastad. Bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

I trälåda. Höjd ca 33 cm.

Antal besök: 988