ULF ERIKSSON. olja på duk, skärgård.

1493767. ULF ERIKSSON. olja på duk, skärgård.

mått inkl ram 69 x 59 cm

signerad.

Ulf Eriksson (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

mått inkl ram 69 x 59 cm

signerad.

Ulf Eriksson (Född 1942)

Antal besök: 639