SATSBORD, jakaranda, 3 delar, trol. Kai Kristiansen, Denmark, 50/60-tal.

149351. SATSBORD, jakaranda, 3 delar, trol. Kai Kristiansen, Denmark, 50/60-tal.

Stora bordet 58 x 40,5 cm
Mellanbordet 46 x 37,5 cm
Lilla bordet 34,5 x 34,5 cm.

Bruksslitage och en del repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora bordet 58 x 40,5 cm
Mellanbordet 46 x 37,5 cm
Lilla bordet 34,5 x 34,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 692