Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
BRÄNNVINSFLASKA, bemålat glas, "Skål bror", 18/1900-tal.
1493414. BRÄNNVINSFLASKA, bemålat glas, "Skål bror", 18/1900-tal.
Höjd 20 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 20 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
486