Halmstads Auktionskammare
Leksaker
DOCKA, med porslinshuvud, 1900-tal.
1493405. DOCKA, med porslinshuvud, 1900-tal.
Längd 58/ cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 58/ cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
170