BÖCKER, 8 st, 1800-tal.

1492926. BÖCKER, 8 st, 1800-tal.

Sveriges Rikes lag 1886
Äldre bibel saknar försättsblad
Martin Luther 1846
Bibel 1865
Nya testamentet 1863
Latins grammatika 1847
Predikningar 1853.

Omfattande skavmärken och slitage
Blad kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sveriges Rikes lag 1886
Martin Luther 1846
Bibel 1865
Nya testamentet 1863
Latins grammatika 1847
Predikningar 1853.

Blad kan saknas.

Antal besök: 469