CHIFFONJE, 18/1900-tal.

CHIFFONJE, 18/1900-tal.
1492879. CHIFFONJE, 18/1900-tal.

Bredd 92 cm, djup 44 cm, höjd 136 cm.

Skavmärken, slitage och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 594