JOSEF SCHIBLI. "Ur Venedigsviten". Akvatint-etsning. Osignerad.

149275. JOSEF SCHIBLI. "Ur Venedigsviten". Akvatint-etsning. Osignerad.

Bladstorlek: 40x30
Oramad

"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM".

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 40x30
Oramad

Antal besök: 737