SOFFBORD, Illum Wikkelsö attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, Danmark, 1960-tal.

149273. SOFFBORD, Illum Wikkelsö attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, Danmark, 1960-tal.

Underrede av betsad teak, skiva av röktonat glas. Längd 135 cm, bred 87 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage. Repor i bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 683