STRINHYLLA, BFB-hyllan, Nils Strinning, 1900-talets mitt, etikettmärkt.

149236. STRINHYLLA, BFB-hyllan, Nils Strinning, 1900-talets mitt, etikettmärkt.

Hyllplan i mahogny, längd ca 78 cm.
Gavlar, höjd ca 76 cm.

Bruksslitage. Fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar, höjd ca 76 cm.

Bruksslitage. Fanerskada.

Antal besök: 1 334