AFFISCHER, 2 st, offsettryck, bl.a. Helge Refn.

1492323. AFFISCHER, 2 st, offsettryck, bl.a. Helge Refn.

Den danske plakat, Kunstindustrimuseet 1993, ca 91x63 cm.
Helge Refn i Nikolaj, 1988, ca 84.5x61 cm.

Oramade.

Bruksslitage. Lätt skadade hörn, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Antal besök: 1 260