TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, Grythyttans Stålmöbler. 1950-tal.

149215. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, Grythyttans Stålmöbler. 1950-tal.

Ihopfällbara stolar och bord med vitmålad stomme i metall, arm samt sits i trä. Senare bemålning. Mått bord, bredd/längd 90, djup 64, höjd 65 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 5 762