PELARBORD med glasskiva, 1930-tal.

149211. PELARBORD med glasskiva, 1930-tal.

höjd 65, diameter 85 cm.

bruksslitage, fläckar på skivan, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 65, diameter 85 cm.

Antal besök: 823