VAS, lergods, Anna Lisa Thomson, Ekeby.

149143. VAS, lergods, Anna Lisa Thomson, Ekeby.

Höjd ca 38 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 364