RYSSJOR, 2 st, 1900-talets början.

1491379. RYSSJOR, 2 st, 1900-talets början.

Höjd ca 135 cm, diameter 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 343