TAKARMATUR, mässing och glas, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

149110. TAKARMATUR, mässing och glas, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

Höjd ca. 88 cm. 12 ljuspunkter.

Ett flertal ljushållare med skador. Obetydliga nagg.
Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 1 011