Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
SKULPTUR, täljsten, sannolikt Grönland, 1900-tal.
1490766. SKULPTUR, täljsten, sannolikt Grönland, 1900-tal.
längd 35 cm.
nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 35 cm.
nagg.
Kalmar Auktionsverk
679