SERVISGLAS, 12 + 5 + 6 st "Prince" Kosta, 1900-tal.

1490719. SERVISGLAS, 12 + 5 + 6 st "Prince" Kosta, 1900-tal.

vin, 12 st, starkvin, 5 st, selters, 6 st.

Ett vinglas med nagg, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 554