Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, svanhalsformat ryggstöd, 1900-tal.
1490681. FÅTÖLJ, svanhalsformat ryggstöd, 1900-tal.
höjd 91 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 91 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
281