KATTSKULPTUR, gips, 1900-tal.

KATTSKULPTUR, gips, 1900-tal.
1490610. KATTSKULPTUR, gips, 1900-tal.

höjd 25 cm, längd 50 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm, längd 50 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 466