ARMLÄNK, 18k Ihåligt guld, troligen GD & Co, Malmö, 21g.

149060. ARMLÄNK, 18k Ihåligt guld, troligen GD & Co, Malmö, 21g.

Stämplad GD&C(otydligt) S6 Kattfot M 18K
Innerdiameter ca 5cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innerdiameter ca 5cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 271