BORD, trä, runt, 1900-tal.

BORD, trä, runt, 1900-tal.
1490600. BORD, trä, runt, 1900-tal.

höjd 70 cm, diameter 97 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 70 cm, diameter 97 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 522