HYVELBÄNK, 1900-tal.

HYVELBÄNK, 1900-tal.
1490573. HYVELBÄNK, 1900-tal.

Höjd 73, längd 157, bredd 60 cm.

Slitage, smärre skador, ett handtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1490573. HYVELBÄNK, 1900-tal.

Antal besök: 631